معرفی کتاب: شاید ما پیش از این فکر می‌کردیم علم تنها محدود به چند بحث مانند فیزیک، شیمی و ریاضی است. اما می‌دانیم که علم چیزی بسیار فراتر از این‌هاست. در کتاب همه‌چیز درباره‌ی علوم یاد می‌گیریم که علم تا چه اندازه می‌تواند گسترده باشد. چه مباحث عظیمی را دربر می‌گیرد و چه زمینه‌های متفاوتی را شامل می‌شود؟ چقدر ممکن است تصوری که پیش از این درباره‌ی علم داشتیم با خواندن کتاب همه‌چیز درباره‌ی علوم تغییر کند؟  کتاب همه‌چیز درباره‌ی علوم دربردارنده مجموعه‌ای از حقایق و تصاویر شگفت‌انگیز درباره علوم است. «معنا و مفهوم علم»، «انواع موجودات »، « فرآیند حل مسئله»، «انواع انرژی»، «الکتریسیته و علت ایجاد آن» و ... از مباحث کتاب است. 

گزیده ای ازکتاب: علم، فقط آنچه در کتاب می‌خوانید، نیست. علم، راه و روش اندیشیدن است. علم، پرسیدن سؤال و رسیدن به جواب است. دانشمندان طرح‌ها و ایده‌های نوینی ارائه می‌دهند و راه و روش جدیدی برای ایجاد رفاه بیشتر در زندگی انسان‌ها خلق می‌کنند. در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که علم آنها را به خوبی توضیح می‌دهد. گربه‌ها تنها حیوانات کمیابی نیستند که روی کره زمین زندگی می‌کنند! دانشمندان تقریبا ۹ میلیون حیوان مختلف، گیاهان و موجودات زنده دیگری را کشف کرده‌اند و بر این باورند که تعداد بیشتری از آن‌ها نیز وجود دارد. همه اشیای پیرامون ما از ماده ساخته می‌شوند که بدن شما را هم در برمی‌گیرد. دانشمندان توضیح داده‌اند که ماده چگونه به شکل‌های مختلفی در می‌آید و چرا وقتی به حالت جامد، مایع یا گاز است، عملکرد متفاوتی دارد.

معرفی کتاب: مجموعه‌ی پیش رو دربرگیرنده‌ی موضوعاتی مهم در قالب دایره‌المعارف تصویری است که اطلاعات جذابی ارائه می‌دهد. کتاب همه چیز درباره ربات‌ها (Findout Robots) دربردارنده‌ی اطلاعات و تصاویر شگفت‌انگیزی درباره‌ی انواع ربات‌ها و عملکرد آن‌ها است. ربات‌ها، دستگاه‌هایی هستند که کارهای خارق‌العاده انجام می‌دهند، آن‌ها ماشین می‌سازند، به کاوش در فضا می‌پردازند و قابل نصب در بدن انسان هستند. ربات‌ها مثل انسان برای کار کردن به انرژی و برای تصمیم‌گیری به هوش نیاز دارند. در این کتاب اطلاعاتی را درباره انواع ربات‌ها و عملکرد آن‌ها به دست می‌آورید.

گزیده ای ازکتاب:  تصور کنید رباتی دارید که می‌تواند اتاق خوابتان را مرتب کند، زباله‌ها را بیرون بگذارد و آشپزی کند. این کارها، وظایف ربات‌های خانگی با خدمتکار نامیده می‌شوند. ربات‌های خدمتکار آینده می‌توانند کارهای خسته کننده بیشتری را که مردم امروز انجام می‌دهند، به عهده بگیرند.

ربات بادی

این ربات دوست داشتنی خانگی می‌تواند یاد بگیرد که چطور افراد را تشخیص دهد و با آن‌ها بازی کند. این ربات حتى می‌تواند قایم موشک بازی کند.

صحیح
شماره اشتباه
دسته بندی