کلیدهای رفتار با کودک پنج ساله

  ۴۵,۰۰۰ تومان

   

  ۱۵۲

  رقعی

  چاپ ۹

  صابرین
  نویسنده علی خاکبازان,اکرم کرمی,مارتی وایت
  شابک ۹۷۸۹۶۴۶۱۸۱۷۱۷
  کد دیویی ۶۴۹.۱۲۳
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  کلیدهای رفتار با کودک پنج ساله

  رهنمودهای کتاب « کلیدهای رفتار با کودک پنج ساله » شما را یاری می‌کند کودک خود را در زمینه‌های مختلف از جمله رشد شناختی، زبانی، حرکتی، اجتماعی-عاطفی و خصوصیات شخصیتی درک کنید. همچنین با ورود کودک پنج ساله‌تان به پیش‌دبستانی و فراگیری مهارت‌های جدید، چه انتظاراتی از او داشته باشید.

  مطالبی که در این کتاب ارائه شده‌اند شما را در ارزیابی رشد کودک‌تان یاری می‌کند. به این ترتیب با چگونگی شناخت انواع شخصیت‌های کودکان پنج ساله آشنا می‌شوید، ایده‌های درستی در مورد تقویت رشد اجتماعی فرزندتان به دست می‌آورید و نیز با ورود کودک‌تان به پیش‌دبستانی، توقعات خود را از او بر اساس واقعیت‌ها پایه‌گذاری می‌کنید.

  مارتی وایت، نویسنده کتاب « کلیدهای رفتار با کودک پنج ساله »، یک روان‌شناس آموزشی است که در ارتباط با کودکان پیش‌دبستانی در نیویورک کار می‌کند. وی همچنین به امور کلینیکی خصوصی می‌پردازد.

  فرزند شما پنج ساله شده است. حال دیگر در انجام بسیاری از امور عادی به خود متکی است. روند رشد که از بدو تولد تا چهار سالگی به سرعت شکل می‌گرفت، رو به کندی می‌گذارد. اکثر کودکان در پنج سالگی خیلی خوب صحبت می‌کنند و مهارت‌هایی را فرا می‌گیرند که آنها را برای ورود به مدرسه آماده می‌سازد. همچنین مهارت ارتباط با دیگران را به تدریج کسب می‌‌کنند که کمک می‌کند با کودکان دیگر به خوبی بازی کنند. هرچند در این سن آهنگ رشد، مانند زمانی که فرزندتان شروع به حرف زدن یا راه رفتن کرد، آنچنان مشهود نیست، اما کودک شما در تمام زمینه‌ها همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

  هدف کتاب « کلیدهای رفتار با کودک پنج ساله » ارائه رهنمودهایی است تا شما به عنوان پدر و مادر بدانید که از کودک پنج ساله خود چه انتظاری داشته باشید. همچنین برای مواجهه با تغییرات خاص این سن توصیه‌هایی ارائه شده است.

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  می خاهم بخانم
  کتب دیگر انتشارات صابرین
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی