پدر ثروتمند، پدر فقیر: نکاتی که پدر ثروتمند به فرزندانش در مورد پول یاد می دهد، ولی پدر فقیر و از طبقه ی متوسط یاد نمی دهد!

  ۱۴۹,۹۰۰ تومان

   

  ۳۴۸

  رقعی

  چاپ ۹

  نسل نو اندیش
  نویسنده رابرت کیوساکی,شارون لچر,امیر باغستانی
  شابک ۹۷۸۹۶۴۴۱۲۵۷۹۹
  کد دیویی ۳۳۲.۰۲۴
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  پدر ثروتمند، پدر فقیر: نکاتی که پدر ثروتمند به فرزندانش در مورد پول یاد می دهد، ولی پدر فقیر و از طبقه ی متوسط یاد نمی دهد!

  رابرت کیوساکی به مردم یاد می‌دهد که میلیونر باشند؛ به همین دلیل است که به او می‌گویند: «معلم مدرسه میلیونرها»«دلیل اصلی که مردم در مشکلات مالی به سر می‌برند. این است که آن سال‌ها وقتشان را در مدرسه می‌گذرانند. ولی هیچ اطلاعاتی در مورد پول یاد نمی‌گیرند. نتیجه‌ی آن این است که مردم یاد می‌گیرند برای پول کار کنند، ولی هرگز یاد نمی‌گیرند که پول را داشته باشند تا برای آن‌ها کار کند.»کتاب پدر ثروت‌مند، پدر فقیر به شما خواهد گفت:رد کردن این نظریه که برای ثروت‌مند شدن احتیاج به درآمد بالایی داریم.رد کردن این عقیده که خانه‌ی شما یک دارایی می‌باشد.به والدین نشان می‌دهد که چرا نمی‌توانند به سیستم مدرسه، برای آموزش فرزندانتان در مورد پول متکی باشند.تفسیر واقعی یک دارایی و یک بدهی و تعهد.به شما یاد می‌دهد که برای موفقیت مالی آینده‌ی فرزندانتان چه مواردی در مورد پول به آن‌ها یاد بدهید.من عاشق فرزندانم هستم و می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که آن‌ها بهترین آموزش‌های ممکن را کسب کنند! اگرچه سواد سنتی مدرسه‌ای مهم می‌بشد. ولی دیگر کافی نیست. ما همگی احتیاج به این داریم که بدانیم پول چیست و چگونه کار می‌کند؟کتاب پدر ثروتمند پدر فقیر نقطه‌ی شروعی برای تمام کسانی می‌باشد که به دنبال به دست آوردن کنترل آینده‌ی مالی خود می‌باشند.

  کتب دیگر انتشارات نسل نو اندیش
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی