Paused...
  دیدار ماه مهربان

  ۱۲,۰۰۰ تومان

  ۱۵,۰۰۰ تومان

  %۲۰ تخفیف

   

  ۱۱۲

  رقعی

  چاپ ۱

  جمال
  نویسنده محسن نعما
  شابک ۹۷۸۹۶۴۲۰۲۷۴۶۰
  کد دیویی
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  دیدار ماه مهربان

  کتاب دیدار ماه مهربان از سوی نشر جمال چاپ و منتشر شده است.نویسنده این کتاب محسن نعما می باشد و با تصویرگری محمد حسین صلواتیان زینت شده است.

  در این کتاب ده ماجرای خواندنی از دیدار با امام زمان (عج) روایت شده است.این اثر برای سیراب نمودن جان تشنه نوجوانان عاشق امام با شربت گوارای داستان های کرامت آن امام همام است.

  هر چند حکایت های فراوانی در این موضوع وجود دارد .ولی تنها ده حکایت از کرامات امام زمان گزینش شده و با بازنویسی به زبان نوجوان امروز آماده انتشار گردیده است.

  امیدواریم با خواندن کتاب دیدار ماه مهربان به عشق و علاقه شما به امام و پیشوای عزیزتان افزوده گردد.یکی از یاران از امام صادق (ع) سوال کردند که آیا قائم آل محمد متولد شده است؟

  امام فرمودند؟نه ایشان هنوز به دنیا نیامده است.اگر من امام آخر الزمان را درک کنم تمام عمرم به او خدمت می کنم و فرمودند:هر کس از شما در حال انتظار حضرت مهدی از دنیا برود همچون کسی است که در خیمه و همراه آنحضرت در

  حال جهاد به سر می برد.در این روزگار که مدعیان خوبی و پاکی و هدایت بسیار شده اند هیچ کس به اندازه امام عصر و پیشوای دوازدهم شیعیان شایستگی پیروی ندارد .

  خواندن کرامات آن حضرت ابتدا قلب آدمی را آرام کرده سپس نیاز بشر به وحی را به نمایش می گذارد.یعنی نیاز بشر به کسانی که از طریق وحی به مدیر و مدبر جهان ما را پیوند دهند.

  در پایان می توانیم با انتخاب این اسوه پاکی و الگوی زندگانی مسیر سعادت و خوشبختی خودمان را تضمین کنیم.

  کتب دیگر محسن نعما
  کتب دیگر انتشارات جمال
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی