عهد کمیل: خاطرات مریم یوسفی همسر شهید مصطفی (کمیل) صفری تبار

  ۳۵,۰۰۰ تومان

   

  ۱۸۴

  رقعی

  چاپ ۲

  شهید کاظمی
  نویسنده مصیب معصومیان بیشه
  شابک ۹۷۸۶۲۲۶۶۰۹۵۵۵
  کد دیویی ۹۵۵.۰۸۴۳۰۹
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  عهد کمیل: خاطرات مریم یوسفی همسر شهید مصطفی (کمیل) صفری تبار

  معرفی کتاب: عهد کمیل روایتی از زندگی شهید مصطفی (کمیل) صفری تبار است که از زبان همسر بیان شده و داستانی جذاب و خواندنی را به همراه دارد، این کتاب هشت فصل دارد و به داستانی جالب اشاره می کند زیرا شهید کمیل فردی بود که از مدت ها قبل از شهادتش خبر داشت.

  گزیده ای ازکتاب: اواخر خرداد ماه سال 90 بود که نیروی زمینی سپاه دست به یک سلسله عملیات برای برقراری امنیت در منطقه شمالغرب زد. اگرچه سابقه جهاد برای برقراری امنیت در مناطق کردنشین در انقلاب اسلامی به ماه های اول پیروزی انقلاب بر می گردد، اما این بار با وجود گذشت بیش از سه دهه از آن سالها، یک بار دیگر پاسداران انقلاب باید خون خود را برای امنیت هموطنان کُرد می دادند.

  فتح قله های امنیت در شمال غرب البته به راحتی نبود، چرا که گروهک های ضد انقلاب با حمایت های همه جانبه اطلاعاتی و حتی لجستیکی غرب (به سردمداری آمریکا)، این بار با تمام توان آمده بودند تا خاک بخشی از ایران را به توبره بکشند. این عملیات ها که در نیمه اول سال 90 انجام شد، تا اواخر شهریور به طول انجامید، تا نهایتا با تقدیم ده ها شهید و جانباز در این عملیاتها، بار دیگر امنیت به منطقه بازگشت و گروهک های ضد انقلاب مجبور به ترک خاک ایران شدند و ... .

  کتب دیگر مصیب معصومیان بیشه
  کتب دیگر انتشارات شهید کاظمی
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی