همه چیز درباره ی ربات ها
  نسخه الکترونیکی :

  ۱۰,۰۰۰ تومان

   

  ۶۴

  رقعی

  چاپ ۱

  انتشارات ضریح آفتاب
  نویسنده ناتان لپورا,حوا میر محمدیان
  شابک ۹۷۸۶۰۰۴۷۶۲۰۵۲
  کد دیویی
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  همه چیز درباره ی ربات ها

  معرفی کتاب: مجموعه‌ی پیش رو دربرگیرنده‌ی موضوعاتی مهم در قالب دایره‌المعارف تصویری است که اطلاعات جذابی ارائه می‌دهد. کتاب همه چیز درباره ربات‌ها (Findout Robots) دربردارنده‌ی اطلاعات و تصاویر شگفت‌انگیزی درباره‌ی انواع ربات‌ها و عملکرد آن‌ها است. ربات‌ها، دستگاه‌هایی هستند که کارهای خارق‌العاده انجام می‌دهند، آن‌ها ماشین می‌سازند، به کاوش در فضا می‌پردازند و قابل نصب در بدن انسان هستند. ربات‌ها مثل انسان برای کار کردن به انرژی و برای تصمیم‌گیری به هوش نیاز دارند. در این کتاب اطلاعاتی را درباره انواع ربات‌ها و عملکرد آن‌ها به دست می‌آورید.

  گزیده ای ازکتاب:  تصور کنید رباتی دارید که می‌تواند اتاق خوابتان را مرتب کند، زباله‌ها را بیرون بگذارد و آشپزی کند. این کارها، وظایف ربات‌های خانگی با خدمتکار نامیده می‌شوند. ربات‌های خدمتکار آینده می‌توانند کارهای خسته کننده بیشتری را که مردم امروز انجام می‌دهند، به عهده بگیرند.

  ربات بادی

  این ربات دوست داشتنی خانگی می‌تواند یاد بگیرد که چطور افراد را تشخیص دهد و با آن‌ها بازی کند. این ربات حتى می‌تواند قایم موشک بازی کند.

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  ازبرنامه شما خیلی متشکریم مسابقه جذابی است وعلم اگاهی رابالا میبردبر معلومات ما می افزاید از تهیه کننده مسابقه کمال تشکر رادارم
  کتب دیگر انتشارات انتشارات ضریح آفتاب
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی