انگیزه: حقیقتی شگفت آور در مورد نیرویی که در ما انگیزه ایجاد می کند

  ۳۸,۰۰۰ تومان

   

  ۲۶۴

  رقعی

  چاپ ۱

  در دانش بهمن
  نویسنده دنیل اچ. پینک,بهاره نوبهار
  شابک ۹۷۸۹۶۴۱۷۴۲۰۳۶
  کد دیویی ۱۵۳.۱۵۳۴
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  انگیزه: حقیقتی شگفت آور در مورد نیرویی که در ما انگیزه ایجاد می کند

  این کتاب به کل سعی دارد ماجرای انگیزه را حل کند. اینکه انگیزه چیست؟ چه طور شکل می گیرد؟ چرا اصلاً انگیزه می گیریم و یا انگیزه خود را از دست می دهیم؟ چطور می توانیم انگیزه افراد را بالا ببریم و یا اینکه چه عواملی باعث می شود انگیزه از بین برود؟ در این کتاب مطالب مرتبط با موضوع انگیزش نیز بررسی می شود. مطالبی همچون رابطه انگیزه با خلاقیت، رابطه انگیزه با اخلاق و یا رابطه انگیزه با اعتیاد پاداش.

  کتابی که نحوه تفکر شما را دگرگون می کند.
  تمام مطالبی را که خیال می کردید در مورد انگیزه می دانید – چه در محل کار، چه در مدرسه و چه در محیط خانه – پاک فراموش کنید. تمامشان اشتباه بوده اند.
  همان گونه که دنیل اچ پینک در کتاب سنت شکن خود «انگیزه» توضیح می دهد، راز و رمز رسیدن به نهایت عملکرد و رضایت خاطر در دنیای امروزی، نیاز شدید انسان به اداره کردن زندگی، یادگیری و خلق چیزهای تازه، و تلاش بی وقفه برای بهتر کردن اوضاع خود و جهان است.
  پینک، در این مسیر، ما را به شرکت هایی می برد که نسبت به انگیزه رویکردهای جدیدی دارند و ما را با دانشمندان، کارفرمایان و کارآفرینانی آشنا می کند که برای پیشرفت زیرمجموعه خود هر خطری را به جان می خرند. پینک، به سرعت، در سطح جهانی به استادی صاحب نظر تبدیل می شود... مطالب او دلنشین است و او بدون هرگونه ملاحظه ای، همه چیز را زیر سوال می برد.
  فایننشال تایمز
  دنیل پینک در اقدامی جسورانه و ترغیب کننده، ما را دعوت می کند تا از نگرش سنتی به انگیزه دست برداریم و به یافته های علمی در این زمینه توجه کنیم. شمتا چه یک شرکت را اداره کنید، چه یک خانه را، کتاب «انگیزه» وادارتان می کند تا نسبت به روش های ایجاد انگیزه بازنگری کنید.

  کتب دیگر انتشارات در دانش بهمن
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی