Paused...
  قصر سنگی ـ آکادمی شاهزاده خانم‌ها (2)

  ۴۲,۰۰۰ تومان

   

  ۳۳۶

  رقعی

  چاپ ۱

  افق
  نویسنده شنون هیل,نسرین وکیلی,پارسا مهین پور
  شابک ۹۷۸۰۰۵۰۶۶۲۳۳۵
  کد دیویی
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  قصر سنگی ـ آکادمی شاهزاده خانم‌ها (2)

  معرفی کتاب: میری که دانش آموخته ی آکادمی شاهزاده خانم هاست حالا بین ماندن در روستا یا رفتن به پایتخت دچار تردید شده، او از نامه کاتار که درباره خطرهایی صحبت کرده بود ترسیده است و نگران است که مبادا در این یک سال موانعی پیش بیاید که دیگر هرگز به روستا بازنگردد. میری باید دست به انتخاب های گوناگونی بزند و درباره عشق، دوستی، خانواده و آینده ای که پیش رو دارد بهترین تصمیم را بگیرد.

  گزیده ای ازکتاب: میری خواست اعتراض کند؛ چون این مشکل او بود و حل کردنش ممکن بود خطرناک باشد. اما پیدر لبخند اطمینان بخشی بر لب آورد، از همان لبخندها که یک طرف لبش را بالا می برد. میری هم لبخند زد و برای اولین بار از وقتی که به آسلند آمده بود فکر کرد که شاید کارها درست پیش برود. از آن کوچه گذشتند. بارش برف شروع شد. توده ای از برف ریزه در هوا شناور بود و با وزش ملایم باد مانند زنبور عسل بالا و پایین می رفت. میری دستش را جلو گرفت؛ جایی برای نشستن برف. یک دانه کف دستش نشست، احساس نیش سرما و آب شدن دانه ی برف، گویی یک هدیه بود. از راه بینی نفسی تو کشید و چشم هایش را بست. پیدر گفت: «بوی خونه می آد.»

  آیا ممکن است سفر به پایتخت زندگی میری را برای همیشه تغییر دهد؟ میری بر سر یک چندراهی عجیب قرار گرفته و باید بین وفاداری به شاهزاده خانم و دوست‌های جدیدش و همین‌طور عشقی قدیمی و دوستی جدید دست به انتخاب بزند. اکنون او باید همه‌ی مهارت‌ها و درس‌های تیزبینی و شجاعتی را که در آکادمی شاهزاده خانم‌ها فراگرفته به کار ببندد تا بتواند بهترین راه را انتخاب کند.  شنون هیل بیش از بیست رمان برای نوجوانان نوشته که بیشترشان در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته‌اند.  و با همسر نویسنده و چهار فرزندش در شهر سالت‌لیک آمریکا زندگی می‌کند.

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  من هر سه بخش کتاب اکادمی شاهزاده خانم ها را دارم یعنی دختر کوهستان قصر سنگی و خواهران فراموش شده واقعا عالیه و قسمت 2 یعنی قصر سنگی از همه جالب تر بود خیلییی دوسش داشتم
  بی‌نام
  0
  0
  عالی
  بی‌نام
  0
  0
  خیلی حوبه
  بی‌نام
  0
  0
  بدک نیست
  بی‌نام
  0
  0
  مزخرف بود
  بی‌نام
  0
  0
  هر کتابی ارزش یک بار خواندن رو داره عالی بود
  بی‌نام
  0
  0
  سلام من هرسه بخش اکادمی شاهزاده خانم هارا دارم یعنی دختر کوهستان قصر سنگی و خواهران فراموش شده واقعا عالیه و قسمت 2 یعنی قصر سنگی از همه جالب تر بود خیلی خیلی دوسش دارم
  بی‌نام
  0
  0
  قصر سنگی واقعا فوق العاده است .
  بی‌نام
  0
  0
  خوب بود
  بی‌نام
  0
  0
  از نظر من کتاب خوبی است
  بی‌نام
  0
  0
  خیلی جالبه
  کتب دیگر انتشارات افق
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی