از دولت عشق

  ۶۰,۰۰۰ تومان

   

  ۱۱۰

  رقعی

  چاپ ۱

  روشنگران
  نویسنده کاترین پاندر,گیتی خوشدل
  شابک ۹۷۸۰۰۵۰۰۱۵۹۳۳
  کد دیویی
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  از دولت عشق

  معرفی کتاب: خانم کاترین پاندر _ کشیش آمریکایی _ کتاب «از دولت عشق» را موفق ترین کتاب خود می داند.کتابی که هم برای نویسنده و هم برای خوانندگانش معجزه های بی شماری آفریده است.کسانی که این کتاب را خوانده و آرمانهای آن را به کار بسته اند،نخست خود و سپس زندگی شان عوض شده است و همگی شاهد پیشرفتی عظیم در سراسر زندگی خود بوده اند. 

  کاترین پاندر، کتاب های خودپروری زیادی را به رشته ی تحریر درآورده اما خود او، این اثر را بیش از سایرین به سه گروه از افراد توصیه می کند: اول، به آن هایی که در ابتدای مسیر خودشناسی و جست و جو برای معنا هستند؛ دوم، به کسانی که در روابطشان مشکل دارند؛ و سوم، به افرادی که دنبال کتابی می گردند که روشی ساده اما الهام بخش و قابل انتقال به دیگران را به منظور بهره گیری از قدرت های بی پایان عشق در خود جای داده باشد. به محض این که مفاهیم این کتاب در ذهن و ضمیر مخاطب کاشته می شوند، دگرگونی های بیشتری به تدریج در همه ی جنبه های زندگی پدیدار می گردند که صرف نظر از شرایط زندگی هر فرد، پیشرفت های بزرگی را به ارمغان خواهند آورد.

  گزیده ای ازکتاب:عشق از آن رو در دل شما به ودیعه گذاشته نشده تا همانجا بماند. مادامی که عشق را به دیگران نبخشایید، چیزی که در دل دارید، عشق نیست.
  بار تو، وزن سنگین همه ی معایبی است که در دیگران یافته ای. پس دیگر چرا گله می کنی؟ مگر خودت این معایب را نیافته ای و کشف نکرده ای؟ پس تماما متعلق به خود توست.

  کتب دیگر انتشارات روشنگران
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی