شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف

  ۶۵,۰۰۰ تومان

   

  ۲۲۰

  رقعی

  چاپ ۲

  کتاب کوله پشتی
  نویسنده ریچل هالیس,هدیه جامعی
  شابک ۹۷۸۶۰۰۴۶۱۲۳۹۵
  کد دیویی ۱۵۵.۲
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف

  معرفی ازکتاب: ریچل هالیس در کتاب شرمنده نباش دختر که یک کتاب در زمینه خودسازی زنان، موفقیت، خوشبختی و عزت‌نفس محسوب می‌شود درباره یک ایده کلی صحبت می‌کند. اینکه اگر کاری را به خاطر خودت انجام دادی و هیچ‌کس آن را درک نکرد، شرمنده نباشی. هالیس اعتقاد دارد اگر شما بتوانید کاری بکنید که باعث احساس خوب در درونتان شود این کار ارزشمند است و «قدرتمندترین و دلنشین‌ترین احساس دنیاست.» و به هیچ وجه نباید شرمنده باشید.
  گزیده‌ای از کتاب:یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف “من عاشق کسی هستم که به‌خاطر خواسته‌هایش شرمنده نیست و اجازه نمی‌دهد دیگران ناامید و منصرفش کنند.” منظورم این نیست که این افراد هرگز نترسیده‌اند، منظورم این نیست که هرگز در دام نظرات دیگران گرفتار نشده‌اند؛ نه، آنها هم انسان هستند و مثل همه ما گاه دچار نبودِ ‌اعتمادبه‌نفس شده‌اند، اما وقتی نوبت عمل فرارسیده است، شک به دلشان راه نداده و دودل نشده‌اند، فقط سرشان را پایین انداخته و بدون توجه به دیگران به کارشان ادامه داده‌اند. مبارز بی‌پروا از نظر من یعنی این؛ یعنی حاضرید برای رسیدن به خواسته‌تان-هرچیزی که هست-تلاش کنید، و منتظر نمانده‌اید تا کسی آن را دودستی تقدیمتان کند و می‌دانید که این خواسته متعلق شماست و به آن دست خواهید یافت.
  آیا شما هم یک مبارز بی‌پروایید؟ من هم هستم. آیا دلتان می‌خواهد باشید، اما از فکر و نظر دیگران می‌ترسید؟ من هم قبلاً در چنین شرایطی بوده‌ام.
  وزن و اهمیت نظرات دیگران برای بسیاری از زنان آن‌قدر سنگین و بالاست که تحمل‌کردنش بسیار دشوار است. آنها می‌ترسند از مکان امنی که برای خود ساخته‌اند قدم بیرون بگذارند. اما این خودِ واقعی‌مان نیست، نه؟ ما باید به‌دنبال اهداف و رؤیاهایمان برویم، باید جسور باشیم و شجاعت به‌خرج دهیم و شرایط را بپذیریم؛ چون شانس زندگی با استفاده از تمام توانایی‌هایمان، ارزش تمام واکنش‌ها و برخوردهای منفی‌ای را که در مقابل، دریافت خواهیم کرد دارد.
  مردم می‌گویند یک دخترخوب هیاهو به‌پا نمی‌کند. بسیارخوب، من اهمیتی به این حرف نمی‌دهم. من بیشتر به تغییردادن دنیا اهمیت می‌دهم تا نظراتی که آدم‌هایش درموردم دارند.

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  کتاب خیلی خوبیه برای خانومها
  بی‌نام
  0
  0
  وااای چرا نمیشه خریدش کرد خب
  مدیر سیستم :
  سلام.

  روی نوار آبی رنگ خرید نسخۀ چاپی کلیک کنید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید. بعد از واریز هزینۀ کتاب، کتاب به آدرس شما ارسال میشود.
  بی‌نام
  0
  0
  اینقد کتاب خوبیه ک یه بار خوندنش کمه
  بی‌نام
  0
  0
  کتابش درباره چیه؟
  مدیر سیستم :
  سلام

  خلاصه‌ای از کتاب رو بالاتر نوشتیم.
  بی‌نام
  0
  0
  سلام
  این کتاب عاااالیه عااالی من که خیلی ازش آموختم
  بی‌نام
  0
  0
  چند صفحه ای هستش؟
  بی‌نام
  0
  0
  این کتاب حرف نداره
  کتب دیگر انتشارات کتاب کوله پشتی
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی