تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس

  ۴۸,۰۰۰ تومان

   

  ۴۶

  رقعی

  چاپ ۱

  آرمان رشد
  نویسنده شیوا بهرامی
  شابک ۹۷۸۶۰۰۹۸۷۰۳۹۴
  کد دیویی ۷۹۳.۷
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس

  این کتاب از طریق آموزش غیرمستقیم به کودک این امکان را فراهم می‌آورد که با تمرکز بر روی تصاویر، درک درستی از اشکال، اجسام و اندازه‌ها به‌دست آورد و بین آن‌ها ارتباط برقرار نموده و دقت و توجه کودک افزایش یابد. بدون شک نمی‌توان از تأثیر کتابخوانی بر کودکان غافل شد. بیشتر والدین خواستار داشتن فرزندانی کتابخوان هستند. خواندن از اولین مهارت‌هایی است که انتظار دارید کودکان به خوبی به آن مسلط شوند. از آن جا که همه چیز را نمی‌توان با خواندن کتاب آموخت در فرآیند یادگیری خلاق، کودکان از طریق انجام بازی‌های فکری می‌توانند بیاموزند؛ اما این امر زمانی امکان‌پذیر می‌شود که این فعالیت‌های هدفمند و متمرکز در فضایی مملو از شادی و هیجان انجام گیرد.

  پیدا کردن تصاویر را در فضایی شاد و سرگرم کننده شروع کنید. از کودک بخواهید به تصویر نگاه کند تا درک کلی از آن داشته باشد سپس از او بپرسید چه چیزهایی را می‌بیند و چه چیزهایی برای او جالب است. پس از شنیدن صحبت‌های کودک از او بخواهید که تصاویر مخفی شده را پیدا کند. بهتر است برای بالا بردن اعتمادبه نفس کودک از تصاویر ساده آغاز کنید و آرام آرام پیش بروید. هر زمان که تصویری را پیدا کرد از او بخواهید آن را رنگ‌آمیزی نماید و او را تشویق کنید.

  کتاب‌های تصاویر مخفی (Hidden Pictures) در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تدوین شده است و می‌تواند در قالب بازی و سرگرمی باعث تقویت موارد زیر شود:

  - افزایش تمرکز
  - افزایش اعتماد به نفس
  - بالا بردن دقت و توجه
  - تقویت حافظه

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  عالی عالی عالی عالی
  کتب دیگر شیوا بهرامی
  کتب دیگر انتشارات آرمان رشد
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی