لو 30 یا

  ۱۴۵,۰۰۰ تومان

   

  ۴۸۰

  رقعی

  چاپ ۲

  کتابستان معرفت
  نویسنده امید کوره چی,نازی سلطانی
  شابک ۹۷۸۶۰۰۸۴۶۰۰۷۷
  کد دیویی ۸fa۳.۶۲
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  لو 30 یا

  معرفی کتاب: کتاب لو۳۰یا جلد دوم «۷ ج ن می باشد»که تازه ترین اثر امید کوره چی محسوب می گردد.نویسنده این کتاب در مورد این کتاب می نویسد:«انکار نمی کنم که هم شوق دارم هم کمی دلهره دارم مخصوصا بخاطر خوانندگانی که مهربانانه پیام های محبت آمیز گذاشتن. شوق از این جهت که بنظر خودم کتاب بهتر از هفت جن بهشون هدیه کردم تا لحظات قشنگی رو باهاش داشته باشن و دلهره از این جهت که نکنه خدای نکرده این کتاب نا امیدشون کنم.کلا الان در حالتی از خوف و رجاء هستم که تا بحال درکش نمی کردم. اصلا همین حالت چند ماه باعث شده هفت جن ۳ رو نتونم بیشتر از ۵۰ صفحه بنویسم و مدام منتظر بازخورد هایی هستم که ممکنه تلخ اما درست باشه.»

  گزیده ای ازکتاب: «ما خواهران دریا بودیم، مریشا و تریشا. ملکه می گفت نام ما را پادشاه آگراداتس انتخاب کرده؛ مریشا یعنی جنگجو و تریشا یعنی جادوگر.ما دو پری، تنها امید سرزمین پریان بودیم تا آنکه مریشا قانون را نقض کرد. بله، در سرزمین پریان قانونی وجود دارد که بر سنگپاره های کوه بنفش حکاکی شده، قانونی که می گوید هرکس بخواهد سرزمین پریان را ترک کند، به راستی از آیین نیاکان خود برگشته و مرتد و لعنتی است؛ او مستحق مرگ است، نابودش کنید یا کوه بنفش او را خواهد کشت.»

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  خیلی خوبه و ادامه ی کتاب هفت جن
  ادامش هم صخور هست
  وباز هم ادامه داره....
  انشاالله
  بی‌نام
  0
  0
  نخوندمش ولی اگه داستانش ادامه جذاب ۷جن باشع حتما عااااااااااالیه❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  بی‌نام
  0
  0
  نخوندمش ولی اگه داستانش ادامه جذاب ۷جن باشع حتما عااااااااااالیه❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  بی‌نام
  0
  0
  الان چجوری باید بخریم یکی توضیح بده
  بی‌نام
  0
  0
  کتاب می‌تونه نظرتون رو جلب کنه ولی جا هوایی ضعف و استیصال نویسنده قشنگ حس میشه فصل آخر به معنای کلمه افتضاح بود شخصیت ها با داستان هفت جن متناسب نیستند
  در کل متوسط ولی صخور فوق العاده بود بخونیدش
  کتب دیگر انتشارات کتابستان معرفت
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی