باغ مارشال 1 (خاطرات خسرو)

  ۶۱,۰۰۰ تومان

   

  ۳۹۵

  رقعی

  چاپ ۱

  اوحدی
  نویسنده حسن کریم پور
  شابک ۹۷۸۲۰۰۰۰۰۷۶۰۹
  کد دیویی ۳/۶۲فا۸
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  باغ مارشال 1 (خاطرات خسرو)

  کتاب «باغ مارشال»، قصه پسری است به نام خسرو که در یک خانواده متمول شیرازی بزرگ شده و دارای رگ و ریشه عشایری می باشد.مادر خانواده تصمیم می گیرد که برای او همسری انتخاب کند و دختری به اسم ناهید را برایش در نظر می گیرد؛ اما خسرو علاقه ای به ناهید ندارد تا اینکه یک روز برحسب اتفاق، خانواده ای از تهران میهمان آنان می شوند. این خانواده دارای دختری به اسم سیما هستند که خسرو به وی علاقه مند می شود و با او ازدواج می کند. بعد از مدتی زندگی در تهران خسرو به همراه خانواده همسرش به لندن می رود و در آنجا مشکلاتش با سیما زیاد می شود، به گونه ای که مرتکب قتل می شود. خسرو مردی را که با سیما رابطه نامشروع داشته را به قتل می رساند.

  ای عشق، چه ها که به روز من و سیما و ناهید نیاوردی! مرا آواره ی غربت کردی، سیما را کشتی و ناهید را ناکام گذاشتی. جواب منفی ناهید را باور نمی کردم؛ چون که ثابت کرده بود هنوز دوستم دارد.با آنکه از هر سو در فشار بودم که هر چه زودتر ازدواج کنم، از فکر ناهید بیرون نمی رفتم و تنها دلخوشی ام این بود که دوستم دارد؛ و دیگر اینکه بهادر به زودی از کانادا بر میگردد.

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  عالی بود
  بی‌نام
  0
  0
  جلد دوم و سومش خیلی مسخرست ولی جلد آدل جالبه
  بی‌نام
  0
  0
  این رومان و من ده سال پیش خوندم رومان قشنگی هستش خسرو به خاطر سیما به اروپا میره سر یه سری اتفاقا از طرف سیما به زندان میوفته اخرشم با ناهید اذدواج میکنه داستانش قشنگه ولی عشق رو کمی پیچ و خم‌نشون داده
  بی‌نام
  0
  0
  عالی بودواقعا
  بی‌نام
  0
  0
  من این کتابو بیست سال پیش خوندم ولی خیلی دلم میخاد دوباره بخونمش عالیه
  بی‌نام
  0
  0
  عالی بود
  بی‌نام
  0
  0
  این کتاب و من خیلی سال پیش خوندم، عالی بود
  کتب دیگر حسن کریم پور
  کتب دیگر انتشارات اوحدی
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی