به نمایندگی از یک احمق مجموعه داستان

  ۲۸,۰۰۰ تومان

   

  ۳۳۲

  رقعی

  چاپ ۱

  کتاب نیستان
  نویسنده لاری دارک,زهرا سلیمی
  شابک ۹۷۸۹۶۴۳۳۷۹۵۰۶
  کد دیویی ۸۱۳.۰۱۰۸
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  به نمایندگی از یک احمق مجموعه داستان

  معرفی کتاب: کتاب حاضر هشتادمین نمونه از مجموعه داستان هایی است که برنده جایزه اُ. هنری شده اند؛ تقریبا تمامی داستان ها از محوریت واحدی برخوردارند و پیوندی مفهومی میان یک به یک شان وجود دارد. از جمله داستان های موجود در کتاب حاضر می توان به: دیکون (اثر مری گوردون)، زمین های آبراهام (اثر راسل بنکز)، ماهتاب (اثر ریموند کارور)، وزنه (اثر جان ادگار وایدمن) اشاره کرد.

  گزیده ای ازکتاب: «همین را می خواستی بشنوی چارلز؟ من دیگر نمی خواهم با تو مخالفت کنم. توانش را هم ندارم جلو تو بایستم. قرار هم نیست بکشمت یا سرزنشت کنم یا تو را پیش این مشاور و آن مشاور بفرستم.» چارلز با شنیدن این حرف ها خوشحال شد. فکر کرد که سو سرانجام با او و تغییرش کنار آمده. سو ادامه داد: «از این به بعد فقط می نشینم و دعا می کنم. امیدوارانه هم دعا می کنم. حتی به درگاه خدای تو دعا می کنم. التماس می کنم. از او خواهش می کنم تا خودش باعث شود فراموشش کنی. تا هوایش را از سرت بیندازد. تا تو را به من برگرداند.»
  «سو، این کار اشتباه است!»
  «نه نیست چارلز. خیلی هم منصفانه است. منصفانه تر از کاری که تو با من کردی. تو خدایت را برداشته ای و همه جا جار می زنی. هیچ خدای دیگری را هم قبول نداری، اما من یک گوشه می نشینم و با خدای تو حرف می زنم. آرام و ساکت. هیچ کس نمی فهمد. فقط من می دانم و او. حالا کداممان با انصاف تریم؟ اگر خدای تو واقعا بزرگ تر، قوی تر و مهربان تر است پس باید به حرف های من گوش کند. پس نباید دل مرا بشکند.»

  کتب دیگر انتشارات کتاب نیستان
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی