احتمال عشق در نگاه اول با مقدمه ای از نویسنده برای ترجمه فارسی

  ۷۰,۰۰۰ تومان

   

  ۲۳۲

  رقعی

  چاپ ۲

  کتاب کوله پشتی
  نویسنده جنیفرای اسمیت,سمانه سیدی
  شابک ۹۷۸۶۰۰۸۲۱۱۸۰۸
  کد دیویی ۸۱۳.۵۴
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  احتمال عشق در نگاه اول با مقدمه ای از نویسنده برای ترجمه فارسی

  معرفی کتاب: کتاب حاضر، داستانی عاشقانه است درباره عشق، سرنوشت و امید. داستانی درباره دوری و بخشش. همچنین داستانی درباره پیامدهای هر عمل؛ اینکه چطور یک اتفاق کوچک مانند از دست دادن پرواز، بابت چهار دقیقه تأخیر می‌تواند زندگی انسان را متحول بکند و سرنوشت او را به‌کلی تغییر دهد.

  گزیده ای ازکتاب: هدلی دختری که پدر و مادرش از هم جدا شده اند برای شرکت در مراسم عروسی پدرش باید به لندن برود. اتفاقی که هدلی از آن بیزار است و حتى فکر کردن به آن هم او را پریشان مى کند. داستان زندگی هدلی در ابتدا با بغض، کینه و نفرت آغاز می شود اما سرانجامی متفاوت رقم می خورد.

  هدلی آرام می­گوید: «ببخشید، من نباید می­اومدم.» اولیور می­گوید: «نه.» و هدلی نگاهی مبهوت به او می­اندازد. او دوست داشت کلماتی شبیه این بشنود: نرو یا لطفا بمون یا من هم متاسفم، اما اولیور فقط می­گوید: «اشکالی نداره.» هدلی از این پا به آن پا می­شود. پاشنه­های کفشش درون گل ولای فرو رفته­اند. می­گوید: «بهتره برم»، اما انگار چشم­هایش می­گویند:«نذار برم.» و دست­هایش در تلاش برای آنکه دست­های اولیور را ملتمسانه نگیرند، می­لرزند. اولیور می­گوید:«درسته. من هم باید برم.» هیچ کدام از آن­ها حرکتی نمی­کنند و هدلی متوجه می­شود که نفسش را در سینه حبس کرده است. از من بخواه که بمونم. 

  روزى کسى به او گفت براى محاسبه‌ى اینکه چقدر طول مى‌کشد شخصى را فراموش کنى، فرمولى وجود دارد که برابر با نصف مدتى است که با او بوده‌اى. هدلى به دقیق بودن این فرمول شک دارد؛ محاسبه‌اى این قدر ساده براى چیزى به پیچیدگى دل شکستن.

  کتب دیگر انتشارات کتاب کوله پشتی
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی