تو کله خر هستی: کله خرها نمی ترسند، پیش می روند و موفق می شوند تو دل و جرات داری، نترس برو پیش

  ۱۰۹,۹۰۰ تومان

   

  ۲۸۸

  رقعی

  چاپ ۴

  نسل نو اندیش
  نویسنده جن سینسرو,نفیسه معتکف
  شابک ۹۷۸۹۶۴۲۳۶۸۳۴۱
  کد دیویی ۱۵۸.۱
  فایل صوتی
  فایل الکترونیکی

  تو کله خر هستی: کله خرها نمی ترسند، پیش می روند و موفق می شوند تو دل و جرات داری، نترس برو پیش

  معرفی کتاب: اگر تصمیم گرفته‌اید که به مرحله‌ای از خودشناسی برسید و از این طریق شخصیت خود را بهبود ببخشید این کتاب برای شماست. نویسنده در این کتاب راهنمایی برای پیدا کردن کودک درون و توجه به آن را ارائه می‌دهد. این کتاب شامل 5 بخش و 16 فصل است. مواردی از جمله ضمیر ناخودآگاه، حضور در لحظه، درک از خود، عشق ورزیدن به خود، مراقبه، شکرگزاری، بخشیدن، تصمیم، توکل، اراده و ... در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. سینسرو در کتاب صوتی تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی به خواننده توضیح می‌دهد که چطور با کنار گذاشتن افکار منفی و ترس‌ها می‌توان شهامت خود را بالا برد، عیب و ایرادها را پیدا کرد. او راهکارها و روش‌هایی را به شکل داستان، تمرین و توصیه در این بخش‌ها ارائه می‌کند تا مخاطب با چالش شناخت خود بتواند زندگی سرشار از امید و عشق خلق کند. در حقیقت کسی که به این مرحله برسد می‌تواند با توکل و تلاش به زندگی آرام، شغل و همسر دلخواه دست پیدا کند. کافی ست که باور کنیم انسان لایق یک زندگی موفق است.

  این کتاب برای افرادی که می‌خواهند در زندگی خود تغییر و تحول ایجاد کنند مناسب است. اگر غیر ممکن‌ها را باور داشته باشی و ترس را از خودت دور کنی و از راهکارهای این کتاب استفاده کنی موفق خواهی شد.

  گزیده ای ازکتاب: در هر موقعیتی رسالت تو این است که بدانی چه چیزی خوشحال و سرزنده‌ات می‌کند، سپس آن را خلق کنی؛ نه اینکه برای خودت دلیل بیاوری که شانس و اقبال و لیاقت داشتن آن را نداری، یا اینکه خیال کنی اگر چیزی بیشتر از قبل بخواهی حتما آدمی حریص و خودشیفته به حساب می‌آیی، یا اینکه خیال کنی باید طبق دستور پدر و عمه جانت عمل کنی.

  تو باید دل و جرئت به خرج دهی و خود واقعی پر نشاط، شنگول و بی‌پروایت را آشکار کنی

  خبر خوش این است که برای انجام این کار فقط کافی است تحولی ساده در خودت ایجاد کنی؛ باید برای ایجاد تغییر و تحول در زندگی‌ات از «خواستن» به سوی «اراده و عزم راسخ» بروی.

  برای ایجاد تغییر و تحول در زندگی‌ات باید کارهایی کنی که هرگز تصور انجام آن را نمی‌کردی تا مثلا اگر دوستی تو را موقع انجام آن کار دید، یا از بابت آن پولی خرج کردی، یا دیگران نگرانت شدند، یا به دلیل اینکه از نظر آنها عجیب و غریب و متفاوت شده‌ای با تو قطع رابطه کردند، مایه شرمندگی‌ات نشود. تو باید غیرممکن‌ها را هم باور داشته باشی، باید ترس را از خودت دور کنی و به انجام کارهایی که برایت زیاد راحت نیستند، عادت کنی. باید باورهای دست و پاگیر و قدیمی را رها کنی و برای خلق زندگی آرمانی‌ات عزمی راسخ داشته باشی، طوری که انگار زندگی‌ات به آن وابسته است.

  تعجب نکن! درست حدس زدی. بله زندگی تو به آن وابسته است.

  تمام این موارد چالش آور به نظر می‌رسند و شاید احساس کنی که زیر سنگ آسیاب قرار گرفته‌ای. ولی همه‌ی آن‌ها حیاتی هم هستند.

  شاید ماجراهای افرادی به گوش تو خورده باشد که در فلاکت و بدبختی به سر می‌بردند؛ مثلا غده‌ای در بدنشان پیدا شد یا به دلیل عدم پرداخت قبض، برق آن‌ها قطع شد یا اینکه در دام اعتیاد افتادند. ولی همین افراد ناگهان از خواب غفلت بیدار شدند و زندگی خود را متحول کردند؛ اما لازم نیست تو صبر کنی تا به مرحله فلاکت برسی. فقط کافی است اراده کنی. همین حالا.

  نظرات کاربران
  بی‌نام
  0
  0
  کله خر ها نمیترسند جلو میروند و تلاش میکنند
  حتما این کتاب رو بخونید
  کتب دیگر انتشارات نسل نو اندیش
  کتب مرتبط
  صحیح
  شماره اشتباه
  دسته بندی